שבת, 14 דצמבר 2013

ברוכים הבאים לעולם האינטרנט

שלום וברוך הבא לעולם קשה, מסובך, יקר וזר לך לחלוטין...נשמע מפחיד נכון? האמת היא שזה הרבה יותר פשוט ממה שאתה חושב. אם הייתי אומר לך שיש לי הצעה בשבילך שהיא מאוד יקרה, מסובכת וקשה מאוד וגם אין לך שום נסיון בה- היית קופץ עליה? סביר להניח שלא.

הפחדה גם בשוק האינטרנט אני נחשף לתופעת ההפחדה הזו די הרבה ושומע לא מעט על אנשים שמשלמים הרבה מאוד על האתר ואין להם מושג מה קורה איתו או האם זה משתלם וגם על כאלו שבכלל לא נכנסים לזה מ"פחד" ומשפטים כמו "אני לא מבין בזה", "מי צריך את זה" וכד'. תחום האינטרנט נתפס כך בעיקר משום שמדובר במשהו לא מוחשי או פיזי שאנחנו יכולים "לגעת" בו כמו שאנחנו רגילים בד"כ ולכן יש נטייה טבעית לחשוש ולהימנע ממנו.

בדיוק בנקודה הזו אתה מפסיד. למעשה ההבנה של העולם הזה זהה כמעט לחלוטין לניהול של עסק/ חברה ואם יש לך אחד כזה הרי שכבר רכשת מספר כלים חשובים שלא שייכת אותם עד היום לתחום האינטרנט.

לאתר שלך יהיו הוצאות והכנסות, תקציב מסודר, שיווק ופרסום, עובדים במקרה הצורך וכו' וכל ההתנהלות העסקית הזו קשורה לידע בניהול ולא רק ידע אינטרנטי אז אל תחשוב להקים אתר וזהו אחרת אתה יכול כבר עכשיו להתחיל ולזרוק כסף מהגג כלומר להפסיד.

לעולם האינטרנטי יש הרבה מאוד יתרונות ביחס לעולם העיסקי-המוחשי בחרתי אחד מהם שאתה וודאי מכיר והיא: פרסום. כאשר אתה מפרסם מודעה לעסק שלך בעיתון אין לך יכולת לדעת כמה אנשים רואים את המודעה, כמה מהם התקשרו, מי הזמין עקב החשיפה אליה ועוד... באינטרנט אתה יכול וזה יתרון מאוד גדול. היכולת שלך לדעת בדיוק כמה אנשים נכנסים לך לעסק (לאתר), מהיכן הם מגיעים, איזה מוצר הכי מעניין אותם...אלו דברים חשובים שנותנים לך יכולת ניתוח וחשיבה טובה הרבה יותר מסתם "לזרוק" עוד מודעה בעיתון.

הבנה החששות עברו כעת עליך להבין את הנקודה החשובה ביותר: "אם אתה לא שם אתה לא קיים" – זה לא מיתוס. עולם האינטרנט הינו חלק בלתי נפרד מעולמנו כיום. החל מילדים קטנים (לקוחות פונטנציאלים לעתיד) ועד קשישים אשר משתמשים יום יום במוצר הזה ומחפשים ללא הרף מידע ומוצרים ולכן אל תמנע מעצמך את הכוח הזה.

האתר שלך הוא הפנים של העסק שלך ולכן עליך להתיחס אליו בחשיבות עליונה ולטפח אותו באופן שוטף בכדי שבעתיד תוכל להנות ממנו ולקצור את עמלך.

כמו בעסקים ככה באינטרנט- עליך להשקיע בהתאם לצפיות ולצרכים שלך, לאט ובחוכמה. עשייה אז אתה עומד לבנות אתר אינטרנט. הפחד עבר וההבנה בשיאה ועתה מגיע רגע האמת מבחינתך, השלב שבו יוצאים אל דרך ומקימים את האתר. זהו השלב שבו עליך לקחת נשימה ארוכה ולצאת לדרך הטובה.

לרשותך מספר מאמרים המאגדים עצות ורקע לעולם המעניין הזה ואני ממליץ לך לקרוא את כולם, הם יעזרו לך בשלבי העשייה. כמובן שאני ממליץ בחום לבחור בחברה מסודרת שקודם רואה את טובת הלקוח ולא ישר את הארנק שלו/ה.

בין אם זה אנחנו או אחרים אנא ממכם אל תהיו פזיזים, בחרו בחברה שמאחורה אנשים רציניים, קשובים ובעיקר מנוסים.

המשך קריאה מהנה וכמובן בהצלחה!

עודכן לאחרונה ב ראשון, 15 דצמבר 2013 09:44
אורן זיו

נכתב על ידי: 

למעלה מעשור אני חי ונושם את עולם האינטרנט, מפתח מיזמים (מלאך הרשת) ומייעץ לעסקים מתוך אהבה ורצון ללמד ולראות כיצד הם רותמים את כוח האינטרנט לטובת העסק שלהם בדיוק כמו שאני למדתי ועושה.
המומחיות שלי (ניהול ופיתוח אתרים ) לצד הרצון שלי לעזור ולקדם עסקים להצלחה ברשת הובילו אותי לדיגיטל פורס, כאן יחד עם נבחרת מוכשרים בלתי רגילה אנו מעניקים פתרונות אדירים בעלויות שפויות לכל אחד. הכל באווירה מדהימה תחת חברת הבוטיק האינטרנטית "דיגיטל פורס" שאני גאה להיות חלק ממנה :)


פרופיל גוגל+

groupziv.wix.com/zivnet שלח אלי אימייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

עודכן לאחרונה על ידי אורן זיו

דרג פריט זה
(0 )

המדריך להקמת עמוד פייסבוק

זמין עכשיו חינם להורדה

המדריך להקמת עמוד פייסבוק עסקי

להורדת המדריך!

הנצפים ביותר

לאחרונה מהבלוג