שבת, 14 דצמבר 2013

אז אתה עומד לבנות אתר אינטרנט?

אז אתה עומד לבנות אתר אינטרנט? כמה כסף? מה עם פרסום? מי ינהל את האתר? ועוד הרבה שאלות קשות עומדות לפניך. אם הגעת לשלב הזה המאמר הזה בדיוק בשבילך.

לבנות אתר אינטרנט זה כמו לבנות עסק לכל דבר, בדיוק כך! ככל שתפנים זאת יותר מהר כך אתר יעבוד טוב יותר ותוכל לנהל את העסק בצורה יעילה הרבה יותר.

רוב העסקים אשר מעוניינים לבנות אתר עושים זאת ללא שום נסיון ו/או ידע ומשקיעים סכומי כסף לא מעטים בכדי לעצב את האתר ולשלם למפתחים עבור ההקמה שלו אך מי אמר שזה הדבר הנכון לעשות? התשובה היא אף אחד ולא זה ממש לא הדבר הנכון לעשות.

אז מה עושים השלב הראשון והבסיסי ביותר שאני תמיד מציע זה להירגע ולנשום עמוק.

השלב השני הוא: מה בדיוק אתה צריך או רוצה שיהיה. שלב א נרגעים מרגע היכנסך לשוק האינטרנט והחיפושים אחר בעל מקצוע אתה הופך למטרה. אני יודע שזה נשמע קצת קיצוני אך זו המחשה טובה למה שעתיד עליך לעבור.

שוק האינטרנט תופס חלק בלתי נפרד בעולם היום ואיתו צומחים עשרות "בעלי מקצוע" בכל יום כמו מתכנתים, מקדמי אתרים, מעצבים... אנשים אלו ירדפו אחריך ויציעו לך הצעות מפה עד לונדון ואולי רחוק יותר בכדי שתרכוש את המוצר שלהם כאשר הם יודעים בוודאות שלך אין שום ידע ונסיון בנושא.

קח אוויר, נשום עמוק והמשך לשלב השני. שלב ב ניתוח עצמי כעת בזמן שאתה רגוע אני מציע בחום רב לשים בצד את כל ההצעות והההבטחות שקיבלת ולהתעמק במה שאתה רוצה ומה לדעתך אתה צריך מהאתר המיועד שלך.

מספר שאלות שיש לשאול כאשר ניגשים לבנות אתר אינטרנט:

1- האם אתה זקוק לאתר שישמש גם כחנות וימכור מוצרים?

2- האם אתה מעוניין באתר שישמש ככרטיס ביקור לעסק ויציג פרטים וטלפון?

3- מה סדר גודל התקציב שיש לך לעסק האינטרנטי ?

4-מה המתחרים הישירים שלך עושים?

5- האם יש לך מישהו שישב ויתחזק את העסק?

ובכן לאחר ששאלת את השאלות הנ"ל רשום הכל על דף והמשך לנקודות החשובות הבאות:

א. כל אתר אינטרנט צריך קידום כלומר כמו שבעסק שלך אתה משקיע בפרסום ושיווק כך גם באינטרנט עליך להשקיע בקידום בכדי שיראו אותך.

ב-באם אתר משמש כחנות ו/או אתר דינאמי אשר זקוק לתוכן משתנה כמו כתבות, חדשות וכד' עליך לדאוג לתחזוקה קבוע לאתר.

האם אתה צריך אתר שימכור גם מוצרים? אם כן אז אתה זקוק לחנות וירטואלית.

האם אתה מעוניין רק בכרטיס ביקור אינטרנטי שיתן מידע בסיסי אודות העסק שלך? אם כן אז אתה צריך אתר תדמית.

ג- תוצאות רואים בטווח הארוך ולא בשבועות הראשונים ולכן מומלץ לפזר את ההשקעה למינימום חצי שנה ולא להשקיע את כל התקציב על עיצוב האתר ופרסום בחודש הראשון.

עתה יש לך מושג ראשוני במה שאתה רוצה/ צריך ולפי מה שכתבת אתה יכול להתקדם הלאה.

הודעתך
Invalid Input

שם
עליך לרשום את שמך.

עליך למלא את כתובת האימייל.

נייד
עליך למלא מספר טלפון.

עודכן לאחרונה ב שבת, 14 פברואר 2015 12:29
אז אתה עומד לבנות אתר אינטרנט? - 5.0 out of 5 based on 3 votes
אורן זיו

נכתב על ידי: 

למעלה מעשור אני חי ונושם את עולם האינטרנט, מפתח מיזמים (מלאך הרשת) ומייעץ לעסקים מתוך אהבה ורצון ללמד ולראות כיצד הם רותמים את כוח האינטרנט לטובת העסק שלהם בדיוק כמו שאני למדתי ועושה.
המומחיות שלי (ניהול ופיתוח אתרים ) לצד הרצון שלי לעזור ולקדם עסקים להצלחה ברשת הובילו אותי לדיגיטל פורס, כאן יחד עם נבחרת מוכשרים בלתי רגילה אנו מעניקים פתרונות אדירים בעלויות שפויות לכל אחד. הכל באווירה מדהימה תחת חברת הבוטיק האינטרנטית "דיגיטל פורס" שאני גאה להיות חלק ממנה :)


פרופיל גוגל+

groupziv.wix.com/zivnet שלח אלי אימייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

עודכן לאחרונה על ידי אורן זיו

דרג פריט זה
(3 )

המדריך להקמת עמוד פייסבוק

זמין עכשיו חינם להורדה

המדריך להקמת עמוד פייסבוק עסקי

להורדת המדריך!

הנצפים ביותר

לאחרונה מהבלוג