כתיבת תוכן שיווקי לאתרי אינטרנט

באינטרנט התוכן נחשב למלך ולכן חשוב מאוד שאתר האינטרנט שלנו יכיל תכנים רבים ומגוונים, מקצועיים ואיכותיים.
אתרי אינטרנט, לא משנה מאיזה סוג לאיזה קהל הם פונים ואיזו מטרה הם משרתים, צריכים להכיל כמה שיותר תכנים, מאמרים ומדריכים, ויש לכך מספר סיבות:

  • התכנים עוזרים לגולש לקבל מידע אודות העסק, השירות, המוצר, מידע שישרת אותו ויבליט עבורו את המקצועיות של העסק
  • תוכן הוא כלי הקידום מספר אחד של אתרי אינטרנט בגוגל. אחד המאפיינים העיקרים שגוגל בודק כאשר הוא מחליט איזה אתר לקדם או לא, זה התוכן באתר, כמות ואיכות.
  • כתיבה והוספת תכנים לעיתים קרובות תעזור לכם למלא את האתר. כך כל גולש שייכנס אליו יראה שהוא מלא, פעיל ומתעדכן לעיתים קרובות.
  • התוכן מאפשר לכם להציג את עצמכם, את היכולות המקצועיות שלכם בפני הגולשים השונים, חדשים וותיקים כאחד.
  • באמצעות התוכן תוכלו לשווק את עצמכם, את השירותים והמוצרים שאתם מספקים ללקוחות.

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, לקבלת הצעה לכתיבת תכנים עבור אתרכם, כתיבה מקצועית, מקורית ואיכותית, תוך זמן קצר ובמנות גדולות מאוד.

מה אתם מקבלים כשאתם מזמינים מאיתנו תוכן ?

אנחנו מתחייבים לספק לכם מאמרים בסדרי גודל שונים על פי הצרכים שלכם. המאמרים ייכתבו על ידי אנשי תוכן מקצועיים ומנוסים. המאמרים יתבססו על חומר מקצועי, מקורי ורלוונטי לתחום. בכל מאמר יתבצע תהליך אופטימיזציה במטרה לעזור לו לקדם את אתרכם במנוע החיפוש של גוגל.
כל המאמרים יסופקו תוך 3 ימי עבודה ויעברו אליכם לצורך בדיקה ואישור, בטרם יעלו לאוויר. המאמרים יתפרסמו באתר או בבלוג שלכם ובמידת הצורך, ייכתבו גם מאמרים נוספים בנפרד, שיתפרסמו באתרי מאמרים.

כיצד עובד תהליך הזמנת מאמרים

התהליך מתבצע בצורה הבאה: אתם נרשמים אצלנו על מנת לשירות מאמרים. אנחנו יוצרים איתכם קשר וביחד איתכם מסכמים את כמות המאמרים שאתם מבקשים שנכתוב עבורכם. במהלך העבודה המשותפת נקבע על אילו נושאים המאמרים ייכתבו ואילו ביטויים הם יקדמו.
אנחנו נעביר את המידע לכותבי התוכן שלנו, והם תוך 3 ימי עבודה יעבירו את המאמרים. לאחר שהמאמרים יקבלו את אישורכם, הם יעלו לאוויר.

מה עליכם לספק לכותבי התוכן

על מנת שהעבודה תתבצע באופן מהיר והמאמרים שייכתבו יהיו ברמה גבוהה, אנחנו מבקשים מהלקוחות שלנו לספק חומרים מסוימים לכותבי התוכן, מהם ניתן ללמוד על העסק, על השירות והמוצר שהם רוצים לקדם.

אנחנו מבקשים שהחומרים שיסופקו לכותבים יכלול דגשים חשובים על העסק, השירות והמוצר, נקודות משמעותיות שתרצו שיהיו כלולים במאמר, פרטי התקשרות הכרחיים, וכן מקורות למידע מהם תרצו שהכותבים ייקחו חומרים.

חשוב לנו לציין, כותבי התוכן שלנו יכתבו את המאמר ולא אתם, אך הם זקוקים למידע שלכם בשביל שיוכלו לספק לכם מאמר איכותי. במידת הצורך תוכלו להיות בקשר ישיר עם הכותבים במייל או בטלפון

כיצד מתבצעת כתיבת התוכן

הכותבים שלנו משתמשים לצורך כתיבת מאמרים בחומרים שאתם מספקים להם וכן בחומרים אחרים שהם ימצאו לנכון. המאמרים נכתבים באופן מקורי, בלי חזרות והעתקות על דברים שמופיעים באתרכם או ברשת האינטרנט בכלל.

הערות לסיום:

  • המאמרים שיסופקו עבורכם יכילו מינימום 300 מילים. כמות המילים תקבע על פי הצרכים שלכם.
  • כל מאמר ניתן לבקש לבצע בו עד 3 תיקונים, אלא אם מדובר בשגיאות כתיב ותחביר ואז ניתן לבקש שיבוצעו בו תיקונים עד שכל השגיאות ייעלמו.
  • הזכויות למאמרים שיועברו אליכם, יישארו בידיכם ולא נאפשר לעשות בהם שימוש עבור גורמים אחרים ולא יהיה ניתן לפרסם אותם בשום מקום אחר מלבד אתרכם, ללא אישור שלכם.

אנחנו מזמינים אתכם להשאיר כאן פרטים, ואנחנו נדאג להתחיל לכתוב עבורכם מאמרים איכותיים, עוד היום!

 

שם
עליך לרשום את שמך.

עליך למלא את כתובת האימייל.

נייד
עליך למלא מספר טלפון.

עודכן לאחרונה ב שבת, 06 יוני 2015 13:21
כתיבת תוכן שיווקי לאתרי אינטרנט - 5.0 out of 5 based on 1 vote
אריק דיאמנט

נכתב על ידי: 

מומחה בתחום השיווק באינטרנט ובניית אתרי אינטרנט. לאריק נסיון של מעל לעשור בסיוע ללקוחותיו להגדיל הכנסות בעזרת רשת האינטרנט. בשנת 2004 הקים אריק את חברת דיגיטל פורס - מחזקים עסקים בכוח דיגיטלי.

בקרו את אריק פרופיל גוגל+ | בפייסבוק | LinkedIn

שלח אלי אימייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

עודכן לאחרונה על ידי אריק דיאמנט

דרג פריט זה
(1 )

הנצפים ביותר

לאחרונה מהבלוג