שבת, 21 דצמבר 2013

עיצוב פייסבוק – עיצוב דף פייסבוק מקצועי

דף פייסבוק עסקי מעוצב

מה זה דף פייסבוק מעוצב ? וכמה זה עולה ?

פייסבוק מציעה לך את האפשרות להקים עמוד עסקי שיש לו קיר בו אפשר להגיב, אלבומי תמונות, ארועים ומידע. הבעיה בכך היא שעמוד הפייסבוק שלך יראה בדיוק כמו הרבה אחרים והאמת זה די משעמם.

עמוד פייסבוק חייב להיות מזמין, שימושי וכזה שתמוך במאמצי השיווק שלך. הדף שלך צריף ליצור התקשרות מרגשת ושונה עם הלקוחות הפוטנציאליים שלך. כשהדבר קורה תגלה שאתה מקבל יותר לייקים בפייסבוק ותגלה שפעילות הגולשים אף מעשירה את תוכן הדף.

שם
עליך לרשום את שמך.

עליך למלא את כתובת האימייל.

נייד
עליך למלא מספר טלפון.

עמוד פייסבוק מעוצב בעזרת IFRAME (אתר בתוך פייסבוק) יכול לעשות את העבודה ולאפשר לך להציג תכנים מעניינים, גרפיקה, סרטונים ועוד בדרך מרעננת וחדשנית.

באפשרותך גם לייצר תוכן שונה לגולשים לפני ואחרי שלחצו לייק לעמוד שלך ובכך להגדיל את הסיכוי ללחיצת לייק. חברות רבות מציעות מתנה לגולשים כדי שילחצו לייק. אם המתנה שלך נתפסת כשווה בעיני הגולש, כמות הלייקים תעלה והדבר ישפיע לטובה על מאמצי השיווק שלך. לוחצי הלייק מפרסמים באופן אוטומטי את הפעולה לשאר חבריהם בפייסבוק.

יתרון גדול נוסף הוא היכולת לייצר טופס "צור קשר" ישירות מהפייסבוק ובכך להפוך את עמוד הפייסבוק ל"דף נחיתה" אפקטיבי.

למה צריך דף פייסבוק מעוצב?

עם העלייה בפופלאריות של פייסבוק, חשוב מאוד לבעלי עסקים להחזיק בדף פייסבוק מעוצב. עסקים שאין להם עמוד בפייסבוק או שאין להם עמוד מעוצב מסתכנים בכך שיתפסו כמיושנים ולא ירוויחו מהתנועה בפייסבוק.

מעל 3 מליון ישראלים משתמשים בפייסבוק ולכן פרסום בפייסבוק הוא כלי חשוב לבעלי עסקים הרוצים להגיע לקהל לקוחות ממוקד במינימום משאבים.

כמה עולה עיצוב עמוד פייסבוק מקצועי ?

לחץ למעבר למחירון דפי פייסבוק

לחץ למחירון דפי פייסבוק מעוצבים

 

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר

שם
עליך לרשום את שמך.

עליך למלא את כתובת האימייל.

נייד
עליך למלא מספר טלפון.

עודכן לאחרונה ב ראשון, 20 יולי 2014 02:45
אריק דיאמנט

נכתב על ידי: 

מומחה בתחום השיווק באינטרנט ובניית אתרי אינטרנט. לאריק נסיון של מעל לעשור בסיוע ללקוחותיו להגדיל הכנסות בעזרת רשת האינטרנט. בשנת 2004 הקים אריק את חברת דיגיטל פורס - מחזקים עסקים בכוח דיגיטלי.

בקרו את אריק פרופיל גוגל+ | בפייסבוק | LinkedIn

שלח אלי אימייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

עודכן לאחרונה על ידי אריק דיאמנט

דרג פריט זה
(0 )

הנצפים ביותר

לאחרונה מהבלוג