שישי, 13 דצמבר 2013

5 דברים שלא כדאי לעשות כאשר מפרסמים באינטרנט

שיווק באינטרנט יכול להכניס עבורך המון כסף אם עושים את זה נכון. למעשה, הפרסום באינטרנט מאפשר ל"אזרח הקטן" לייצר כסף בדרכים חדשות שלא היו קימות בעולם מחוץ לאינטרנט. האינטרנט יצר שיוויון הזדמנויות, אך רק בתנאי שאתה כבר יודע מה אתה עושה או מוכן להשקיע כדי להבין.

במאמר זה אתן לך הקדמה קצרה, בכך שאסביר איך לא לפרסם את העסק שלך ברשת. אם תסרב לעשות עבודת הכנה, לא תעקוב אחרי מאמצי השיווק, לא תבדוק את המודעות או את דפי הנחיתה ותתעקש להריץ מודעות כושלות, יהיה לך קשה עד בלתי אפשרי לשווק את העסק שלך ברשת.

אפרט מעט לגבי כל אחד מה"אל תעשה" :

  1. לא לבצע עבודת הכנה: לפני שמתחילים לפרסם באינטרנט, זה חשוב מאוד לבצע את הבסיס. הדבר כולל בדיקה האם אשים מתעניינים במוצר הספציפי שלך, איך נראית התחרות שלך, תקציב השיווק שלך, המומחיות שלך ומה הם דרישות המינימום. אם אתה יכול לפענח את התשובות לשאלות האלו לפני שתתחיל לפרסם, תמצא עצמך בנקודת התחלה טובה יותר.
  2. לא לעקוב אחרי מאמצי השיווק: אם לא תעקוב אחרי המקומות בהם אתה מפרסם, המילים שבחרת אז לא תדע מה עבד ומה לא. לכן זה מאוד חשוב לא להתעצל ולשמור מעקב אחרי כל מה שקורה.
  3. לא לבחון את המודעות: על ידי יצירת מספר ווריאציות של מודעות ובדיקה של ביצועי המודעות, תוכל להוריד מודעות שלא עובדות ולשפר את המודעות המוצלחות.
  4. לבחון את דפי הנחיתה: עליך להפעיל את אותו ההגיון לגבי המודעות גם לגבי דפי הנחיתה. מדי פעם תייצר דף נחיתה חדש ותשווה את ביצועיו מול דפים קודמים. אם גילית שדף מסויים לא עובד כמו הקודם החזר את הקודם.
  5. להפסיק קמפיין כושל: ישנם אנשים עקשנים שמשכנעים עצמם שהקמפיין אמור להצליח גם כאשר המציאות מוכיחה אחרת. במקום להפסיק קמפיין שלא עובד, הם ממשיכים בכוח רק כדי להפסיד עוד כסף. אל תחשוש להפסיק קמפיין שלא מניב תוצאות רק בגלל שכבר השקעת בו.
עודכן לאחרונה ב שלישי, 16 דצמבר 2014 15:59
5 דברים שלא כדאי לעשות כאשר מפרסמים באינטרנט - 3.8 out of 5 based on 6 votes
אריק דיאמנט

נכתב על ידי: 

מומחה בתחום השיווק באינטרנט ובניית אתרי אינטרנט. לאריק נסיון של מעל לעשור בסיוע ללקוחותיו להגדיל הכנסות בעזרת רשת האינטרנט. בשנת 2004 הקים אריק את חברת דיגיטל פורס - מחזקים עסקים בכוח דיגיטלי.

בקרו את אריק פרופיל גוגל+ | בפייסבוק | LinkedIn

שלח אלי אימייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

עודכן לאחרונה על ידי אריק דיאמנט

דרג פריט זה
(6 )

המדריך להקמת עמוד פייסבוק

זמין עכשיו חינם להורדה

המדריך להקמת עמוד פייסבוק עסקי

להורדת המדריך!

הנצפים ביותר

לאחרונה מהבלוג