קידום אורגני לאתר אינטרנט

קידום בגוגל

SEO - קידום אורגני מתחיל מהבסיס

קידום אורגני הוא הפעולות שאנו מבצעים על מנת שהאתר שלנו יופיע גבוה בתוצאות החיפוש האורגניות (טבעיות) של גוגל. בשונה מקידום ממומן בו אנו משלמים על כל הופעה של המודעה שלנו, בקידום אורגני אנו מייצרים נכס מניב עם פוטנציאל עצום.

לא רק שהאתרים שאנו בונים מעוצבים בצורה יפה, הם גם מותאמים במיוחד למנועי החיפוש! מה הכוונה ? האתר בנוי כך שהוא גלוי באופן הטוב ביותר ל"זחלנים" של מנועי החיפוש כמו גוגל.

אך גם אם לא בניתם את האתר שלכם דרכנו, עדיין נוכל לקדם את האתר שלכם באופן אורגני בתוצאות החיפוש.

הדרך בה אנו משיגים זאת:

  • אנו מוודאים שרוב התוכן החשוב ימצא בבסיס האתר, ודרך CSS(הגדרות עיצוביות בקוד) אנו מסוגלים לשנות את ה- Layout של האתר ולקרוא לתוכן המרכזי לפני הנלווים והתוספות. זה מאפשר לתוכן שלך להמצא קודם על ידי מנועי החיפוש, הדבר הכרחי לקידום אורגני תקין.
  • אנו בוחרים את תבניות העיצוב בהן אנו משתמשים על פי היכולות שלהן וההתאמה שלהן לקידום אורגני ומשקיעים זמן בבחירת הדרכים הטובות ביותר.
  • בעזרת תוספת של רכיב קידום מיוחד אותו אנו מתקינים באתר, נקבל שליטה מלאה בכל האספקטים של הקידום האורגני במנוע החיפוש. כותרות הדף, תגיות ה"מטה" למיניהן, ה Description ועוד. באפשרותנו לנהל נתונים אלו לכל דף ודף ובאופן גורף לאתר כולו.
  • אנו מתקינים רכיב של "מפת אתר" אשר מגיש את האתר לגוגל במלואו ומקל על מנוע החיפוש למצוא גם את הדפים הנידחים ביותר באתר. מפת האתר שלנו היא דינמית ומתעדכנת באופן אוטומטי בכל פעם שגוגל ניגש לסרוק את האתר!
  • אנו נתקין עבורך כלי סטטיסטיקה מבית גוגל, אשר מראים לך את הדרך בה רואה גוגל את האתר, כמה דפים נסרקו, באילו מילים האתר שלך מופיע, כמה גולשים גלשו באתר, כמה זמן שהו באתר, ועוד ועוד...

 מה היתרונות בקידום אורגני ?

  • בשונה ממודעות ממומנות, אין עלות לכל הקלקה של גולש.
  • הגולש יודע שהוא לוחץ על תוצאה טבעית - הרבה גולשים מתעלמים לגמרי ממודעות ממומנות.
  • סטטוס - אתר המופיע בתוצאות הראשונות מעיד על רצינות ויכולת מעל המתחרים.
  • השקעה לטווח ארוך, אתר מקודם יכול להניב תוצאות משמעותיות לאורך זמן רב.

איך מתחילים בתהליך הקידום האורגני ?

השלב הראשון בתהליך הוא יצירת קשר איתנו בעזרת הטופס המצורף. אנו ניצור קשר טלפוני ונתאים עבורכם פתרון בהתאם למטרות ולתקציב הספציפי שלכם.

למידע נוסף והצעת מחיר:

שם
עליך לרשום את שמך.

עליך למלא את כתובת האימייל.

נייד
עליך למלא מספר טלפון.


Invalid Input

 

עודכן לאחרונה ב חמישי, 05 מאי 2016 14:28
קידום אורגני לאתר אינטרנט - 2.4 out of 5 based on 5 votes
אריק דיאמנט

נכתב על ידי: 

מומחה בתחום השיווק באינטרנט ובניית אתרי אינטרנט. לאריק נסיון של מעל לעשור בסיוע ללקוחותיו להגדיל הכנסות בעזרת רשת האינטרנט. בשנת 2004 הקים אריק את חברת דיגיטל פורס - מחזקים עסקים בכוח דיגיטלי.

בקרו את אריק פרופיל גוגל+ | בפייסבוק | LinkedIn

שלח אלי אימייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

עודכן לאחרונה על ידי אריק דיאמנט

דרג פריט זה
(5 )

הנצפים ביותר

לאחרונה מהבלוג